دانلود رایگان فیلم - تحصیل در امریکا, ,تحصیل,امریکا,, تحصیل در امریکا

تحصیل در امریکا

دوشنبه 3 تیر 1398
10:16 ق.ظ
عشق فیلمامروزه در میان کشورهای انگلیسی زبان، فرصت تحصیل در امریکا در زمره پراستقبال ترین گزینه مهاجرت نیز قرار گرفته است. در حال حاضر بیش از 800.000 دانشجو خارجی در این کشور مشغول به تحصیل هستند. تحصیل در امریکا به دلیل کیفیت بالا شناخته شده سیستم آموزشی در سرتاسر جهان و شرایط حاکم بر اقتصاد باعث دوچندانی جذابیت این کشور برای افراد نیز شده است. ارائه مدارک زبان انگلیسی آیلتس یا تافل در خصوص تحصیل در امریکا از موارد حائز اهمیت نیز محسوب می گردد.


میزان نرخ بیکاری 3.9% در سال 2019 که این نرخ به خودی خودی گویا شرایط ایده آل برای دانشجویان در خصوص پوشش هزینه تحصیل و زندگی در امریکا و اخذ اقامت پس از تحصیل نیز محسوب می گردد. تحصیل پزشکی در این کشور از دیگر مواردی است که ذهن افرادی زیادی را به خود مشغول کرده است. تحصیل پزشکی در امریکا 6 سال به طول می انجامد که از هزینه های به مقدار 250.000 الی 50.000 $ در سال اعم از دانشگاه های دولتی و خصوصی نیز برخودار می باشد. این میزان هزینه های تحصیل پزشکی در امریکا باعث شده است که اشخاص متقاضی دنبال جایگزینی در خصوص تحصیل پزشکی در کشور انگلیسی زبان باشند، در این میان می توان به کشور کانادا نیز اشاره داشت.

اخذ ویزای تحصیلی از اهم موارد در خصوص مهاجرت نیز مسحوب می گردد. F1، J1 و M1 از جمله ویزای تحصیلی امریکا می باشند که در خصوص تحصیلات دانشگاهی و دوره های آموزشی نیز صادر می گردد. از سپتامبر 2011 کشور امریکا برای صدور ویزا اتباع خارجی شرایط سختگیرانه درنظر گرفته است که افرادی که تمایل به مهاجرت به این کشور دارند نباید بدون آگاهی نسبت به این امر اقدام نمایند.  موسسه سفیران سروش سعادت مفتخر به راهنمایی اشخاص متقاضی در همین باب و در اقصی نقاط نیز می باشد.