دانلود رایگان فیلم - ماسک خاک رس, ماسک,خاک,رس,, ماسک خاک رس

ماسک خاک رس

دوشنبه 22 مهر 1398
12:58 ب.ظ
عشق فیلمدر جامعه امروزی که وضعیت اقتصادی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد جامعه است! ما می خواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که با کمترین هزینه، بیشترین و تاثیر گذار ترین اثر را بر روی پوست شما ایجاد می کند؛ شما قطعا با خاک رس آشنایی دارید و یا نام این ماده به گوشتان رسیده است،اما از کنار آن ساده عبور کرده اید بدون اینکه از خواص معجزه آسا آن که به تازگی به محصولی پر طرفدار تبدیل شده اما در گذشته بسیار مورد استفاده بوده خبر داشته باشید!

دکتر شهرزاد محمدیان، متخصص تغذیه و رژیم درمانی می گوید: یکی از قدیمی ترین ماسک‌هایی که مردمان  سرزمین‌هایی چون هند، مصر و چین برای جوان سازی پوست صورت استفاده می‌کردند، ماسک خاک رس بود!

جالب است دانید:

خاک رس سبز آرایشی دارای مواد معدنی بالایی بوده و حاوی مقادیر زیادی سیلیکا،آهن، پتاسیم، منیزیم، روی و کلسیم است  و می تواند بهترین جایگزین روش های شیمیایی مصنوعی باشد.

در جامعه امروزی که وضعیت اقتصادی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد جامعه است! ما می خواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که با کمترین هزینه، بیشترین و تاثیر گذار ترین اثر را بر روی پوست شما ایجاد می کند؛ شما قطعا با خاک رس آشنایی دارید و یا نام این ماده به گوشتان رسیده است،اما از کنار آن ساده عبور کرده اید بدون اینکه از خواص معجزه آسا آن که به تازگی به محصولی پر طرفدار تبدیل شده اما در گذشته بسیار مورد استفاده بوده خبر داشته باشید!

دکتر شهرزاد محمدیان، متخصص تغذیه و رژیم درمانی می گوید: یکی از قدیمی ترین ماسک‌هایی که مردمان  سرزمین‌هایی چون هند، مصر و چین برای جوان سازی پوست صورت استفاده می‌کردند، ماسک خاک رس بود!

جالب است دانید:

خاک رس سبز آرایشی دارای مواد معدنی بالایی بوده و حاوی مقادیر زیادی سیلیکا،آهن، پتاسیم، منیزیم، روی و کلسیم است  و می تواند بهترین جایگزین روش های شیمیایی مصنوعی باشد.

آنجایی که بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی مواد مضر هستند ما به شما توصیه می کنیم برای پاکسازی پوست خودتون هفته ای یکبار از ماسک خاک رس استفاده نمایید.

 سایت زیبامون تلاش کرده، در مقاله ای جامع و کامل اثرات بی نظیر این ماسک را جمع آوری کند و در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

از مزیت های بسیار مهم ماسک خاک رس می توان به آماده سازی آن برای انواع پوست ها اشاره کرد؛

 همچنین هر شخص می تواند این ماسک را با مواد مختلف و مناسب برای پوست خود ترکیب کند و اثر آن را بیشتر کند که باعث شادابی و درمان پوست خود شود. 

از جمله اثرات این ماسک می توان به:

از بین بردن جای جوش، پاکسازی و بستن منافذ پوست، از بین بردن سلول های مرده، کنترل کننده چربی پوست، شفافیت و جوان سازی پوست و ... اشاره کرد.

در ادامه با ما در سایت زیبامون همراه باشید.